CRM ALT YAPISININ KURULMASI

Reklam ve tanıtımlarda binlerce Türk Lirası harcanarak toplanan potansiyel müşteri datası bir üretici firmanın hem mevcut inşaat projesi, hem de daha sonra üreteceği projeleri için çok önemli bir kaynaktır.

Bir an için bu müşterilerle telefon – mail – yüz yüze görüşme yaptığınızı ancak müşterilere dair hiçbir bilgiyi saklamadığınızı varsayın.

Harcadığınız onca para sizce de havaya gitmiş olmayacak mı? Size bir şekilde ulaşan ancak satın alma yapmamış müşterilere daha sonra yeni kampanya koşulları ve avantajlar sunduğunuzda onları nasıl haberdar edeceksiniz? Ya da, sizi ziyaret etmiş ya da satın almış müşterilerin en çok hangi bölgelerden geldiği, yaş aralıkları, medeni durumları vb. hiçbir bilgi elinizde yoksa, reklamlarınızı doğru yerlere nasıl yönlendireceksiniz?

OPS PROJE REKLAM’ın çalışmakta olduğu müteahhit firmalara sağladığı en büyük faydalardan biri de, yukarıda bahsedilen bu bilgileri depolayacak bir CRM alt yapısının oluşturulmasını sağlamaktadır.

Firmanın kullandığı bir CRM programı varsa bunun iyileştirilmesi veya böyle bir sistem yoksa da dataları en sağlıklı şekilde kayıt altına alacak CRM program altyapısı OPS PROJE REKLAM ve Dijital Partnerlerin koordinasyonuyla hazırlanmaktadır.